Zkoučujte svou angličtinu

Jazykový koučink – studium angličtiny na míru

Připravila jsem pro vás efektivní výuku dle mezinárodních standardů učení angličtiny jako druhého jazyka TEFL (Teaching English as a Foreign Language) v kombinaci s metodou Neurocoaching a zážitkovou pedagogikou, aby si jazyk osvojil každý dle svého tempa a podle vlastních potřeb. Můžete zvolit lekce individuální, anebo i skupinové. Skupinový kurz pro vás sestavím kdykoliv během roku se studenty s podobnými požadavky nebo přímo u vás v rodině či ve firmě.

buďte efektivní

Jak to funguje:

  • na začátku spolupráce si definujeme tři hlavní cíle, kterých chcete ve znalosti jazyka dosáhnout v horizontu 3 – 6 měsíců
  • poté prozkoumáme, jak jste se doposud jazyk učil/a a co vás limituje
  • společně sestavíme výukový plán na míru
  • pustíme se do práce

Interkulturní výlet: Městské muzeum v Rio de Janeiro, červenec 2016

 

Angličtina pro děti a maturanty

Více než 6 let se věnuji učení angličtiny hrou. Učím děti, žáky i maturanty. Společně jsme udělali nekonečně mnoho domácích úkolů, naučili se spoustu zajímavých slovíček a zvládli se připravit ke státním maturitním zkouškám. Každý student je individuální a podle toho mu sestavuji jazykový plán. Angličtina vás musí nejdřív bavit, pak se jí můžete začít učit. :)

Základy angličtiny pro dospělé

Mnoho dospělých, kteří se angličtinu nikdy neučili, se jí bojí. Nebojte, se mnou základy i pokročilé dovednosti zvládnete. Nabízím i kombinaci s obchodní angličtinou, pro ty kteří chtějí změnit profesi a jediným limitem je jejich angličtina. Jazykový koučink vám pomůže se jazyk učit vaším tempem a podle individuálních potřeb.