Motivace metodou Neurocoaching

Eliška mi svými správně kladenými otázkami pomohla uvědomit si věci, které by mne samotnou jinak nenapadly. Jakožto žena na mateřské, kterou jsem v současné době, jsem potřebovala probrat s tím související záležitosti s někým nezaujatým, a znát i jiný pohled na věc. Přece jen změna role z daňové poradkyně na 100% matku nebyla tak jednoduchá. Po sezeních s Eliškou vidím v jejím koučování potenciál a velmi ráda jejích služeb využiji i při mém návratu do pracovního procesu.

Dana K. (Ing., daňová poradkyně, Plzeň) 

Rekre-Akční motivace

S Eliškou jsem řešila důležité profesní a osobní změny ve svém životě. Vůči Neurocoachingu v kombinaci se zážitkovými sezeními jsem byla skeptická, protože jsem nevěděla, co od toho čekat. Realita předčila mé očekávání. Naše setkávání byla zajímavá, důmyslně promyšlená a nastavená tak, až jsem chvílemi zapomněla, že jsem vlastně na koučovacím sezení. Koučování ELISCIA je opravdu akční a velmi efektivní. Vřele doporučuji a Elišce ze srdce děkuji.

Katka B. (Mgr., Finance Operations Associate – SAP, Praha)

Zkoučujte svou angličtinu

Eliška mě doučovala angličtinu, když sem ještě chodila na střední a neuměla lautr nic :). Díky ní jsem překonala prvotní počáteční strach a našla v sobě odhodlání na angličtině zapracovat. Byla se mnou vždycky nesmírně trpělivá, vše mi vysvětlila a poskytla mi potřebný čas všechno zpracovat v tempu, které mi vyhovovalo. Momentálně sama angličtinu učím, jelikož jsem se po střední škole rozhodla odstěhovat na čas do Anglie a strávila i několik letních prázdnin v Americe. Na začátku toho všeho ale byla Eliška s jejím trpělivým a neskutečně milým přístupem, díky kterému jsem v sobě našla odvahu se do angličtiny pustit a vytrvat. Určitě Elišku ráda doporučuji ostatním :).

Adéla Š. (Bc., specialistka péče o zákazníky Vinted, Praha)

 

Motivace metodou Neurocoaching

Eliška je excelentní a velmi důkladný kouč s darem empatie, takže se dokáže naladit na vaši vlnu a pochopit danou situaci. Koučink byl pro mě velmi přínosný a motivující a kromě toho i zábavný a kreativní. Pomohl mi ujasnit si mé cíle a nastavit si strategii a časovou linii k jejich dosažení. Celkově vřele doporučuji a těším se na další online setkání.
Monika Weiserová (Mgr., instruktorka pilates, Bali)