Online rezervace - koučování

Objednejte se na schůzku pohodlně bez zdlouhavého domlouvání. Rezervovaný termín, pomocí odkazu ve vašem emailu, můžete pohodlně kdykoliv změnit anebo zrušit.

Online rezervace - lekce angličtiny

Objednejte se na lekci, kdykoliv se vám to hodí. Rezervovaný termín, pomocí odkazu ve vašem emailu, můžete pohodlně kdykoliv změnit anebo zrušit.

Osobně v Plzni

V Plzni se na vás těším na adrese Švandova 415/7 nedaleko Košuteckého jezírka. Přijeďte klidně autem anebo využijte MHD dopravy: autobusy i tramvaje, které vás dovezou do zastávky Sokolovská.

Osobně v Praze

V Praze využívám přízně a přátelské atmosféry v rámci coworkingových center. A to zejména pražského Impactu Hubu na Smíchově: Drtinova 557/10. Nejbližší zastávka MHD je Arbesovo náměstí. Parkovat lze v OC Nový Smíchov se slevou od Impact Hubu na vyžádání.

Online

Online koučuji a učím zejména na Zoomu. Ráda se s vámi spojím přes WhatsApp, Signal, Skype, Messenger, Google Meet, FaceTime telefonicky anebo jiný kanál, který se vám osvědčil.

Přímo u vás

Preferujete, abych přišla přímo za vámi? Pokud nebydlíte anebo nepracujete někde vysoko v horách, ráda za vámi v okolí Prahy a Plzně přijedu.

V terénu

Kam nás vaše touhy zavanou, tam se na společné koučování vydáme.

Celý kontakt

ELISCIA, z.s.
Mgr. et MSc Eliška Hrušovská
Tel.: +420 608 035 305
Email: info@eliscia.com
IČO: 097 83 709
Nejsem plátce DPH

Korespondenční adresa:
Švandova 415/7
Plzeň - Bolevec
323 00
Česká republika