Blogování o rozvoji

těla i ducha

Jak na mezilidské a pracovní vztahy

Kdyby na mezilidské a pracovní vztahy existovaly uživatelské manuály, tak by se nám na světě žilo mnohem snáze. Žádné takové návody jsem zatím neobjevila, asi protože každý z nás je taky jiný. To ale neznamená, že se nemůžeme poučit z vlastních chyb, chytrých knih, článků a zkušeností druhých. Vztahový kompas obsahuje ty nejlepší rady a tipy pro lepší vycházení s lidmi i kolegy.

Ve zdravém těle zdravý duch

Když nás všecko bolí a necítíme se ve své kůži, tak se nám těžko pracuje na našich myšlenkách a výkonech. V této rubrice najdete osvědčené a praktické tipy pro zdraví, krásu, kvalitní odpočinek a další preventivní techniky proti stresu a vyhoření.

Osobní rozvoj jako celoživotní vzdělávání

Rad a tipů pro osobní růst není nikdy dost. A tak je pro vás s radostí sbírám, dávám dohromady, abyste na svém lepším já mohli pracovat každý den. Bez chybičky asi nikdy nebudeme neb chybovat je lidské, ale šanci na změnu máme každý den. "Nevzdávám se, bojuji a na sobě pracuji!"

Ve vztahu či bez vztahu - obojí chce odvahu

Milostné vztahy jsou pro každého z nás kapitola sama pro sebe. Proto vznikla Milostná pohotovost, aby jste na jednom místě získali odpovědi na své otázky a našli rychlou pomoc po palčivé osobní situace. Užitečné informace tady najdou svobodní bez rozdílu věku či pohlaví, provdané dámy a ženatí pánové. Speciální stránky chci také věnovat všem těm, kteří si prochází bolestným a nelehkým obdobím rozchodů, rozvodů anebo fatální ztrátou partnera či partnerky.

Nejnovější články

11. 12. 2020
Když vám cizí změny změní vaše plány aneb ultimátní návod, jak přežít „Covid režim“ a ještě z toho něco vytěžit

Chcete dostávat měsíční novinky jako první?